منو اصلی
اخبار > برگزاری آزمون پایانی دوره متوسطه آموزش زبان فارسی در بغداد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون پایانی دوره متوسطه آموزش زبان فارسی در بغداد

مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، آزمون پایانی دوره متوسطه آموزش زبان فارسی بر مبنای کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، دویست و هفدهمین، دویست و هجدهمین، دویست و نوزدهمین و دويست و بيستمين آزمون پایانی دوره متوسطه آموزش زبان فارسی بر مبنای کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد را که از سال 1394 آغاز و تاکنون ادامه داشت، برگزار کرد.

استاد این دوره‌ها جاسم عبیدی و خانم رغدحسین السراج بودند. کتاب‌های آموزش نوین زبان فارسی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برای فراگیران عراقی تدریس می‌شود و فراگیران پس از گذراندن 5 جلد این کتاب از شناخت و یادگیری مطلوبی برخوردار خواهند شد.

همچنين، دویست و بیستمین آزمون پایان دوره پیشرفته (جلد پنجم) آموزش نوین زبان فارسی باحضور فارسی‌آموزان این مرکز برگزار شد.  تدریس مطالب آموزشی این دوره به عهده جاسم عبیدی بود. 

باتوجه به تقاضای روز افزون یادگیری زبان فارسی از سوی اقشار مختلف مردم عراق و با درنظر گرفتن  شرایط شیوع بیماری کرونا آموزش به دو روش مجازی و حضوری ارائه می‌شود. زبان آموزان بعد از ثبت نام واخذ کتاب، هر روشی را که تمایل دارند در آن شرکت کنند مشخص کرده و طي هماهنگی‌های لازم با استاد، زمان مقرر شروع کلاس به آنان اطلاع داده می‌شود.

مدت هر دوره آموزشی 40 ساعت است و شامل دو آزمون میان ترم و پایان ترم مجزا می‌َشود. این آزمون‌ها به صورت حضوری با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ص


١١:٥٥ - 1400/04/01    /    شماره : ٧٧٠٥٥٣    /    تعداد نمایش : ٦٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج