منو اصلی
اخبار > بازتاب گسترده انتصاب رئیس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در رسانه‌های اوگاندا


  چاپ        ارسال به دوست

بازتاب گسترده انتصاب رئیس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در رسانه‌های اوگاندا

انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در رسانه‌های اوگاندا، بازتاب گسترده‌ای داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در رسانه‌های مجازی، صفحات و شبکه‌های اجتماعی، کانال‌های تلگرامی، پیام رسان‌های وآتس آپ و ... اوگاندا از جمله اینستاگرام، ایران - اوگاندا، ایران در اوگاندا، مطالعات فرهنگی ایران و آفریقا، گروه خبری عبدل العزیز پان آفریکنیست و پرتال نمایندگی فرهنگی کشورمان در اوگاندا بازتاب گسترده‌ای داشت.

در بخشی از انعکاس خبری رسانه‌های فوق الذکر آمده است: حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور که در مراکز فرهنگی و اسلامی کشورهای مختلف جهان فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی انتخاب شد. این سازمان با اعزام رایزن فرهنگی به کشورهای مختلف جهان، مسئولیت ایجاد و گسترش روابط فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها را به عهده دارد.

در بخشی از مطالب مندرج در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی اوگاندا اشاره شده است: حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور مصمم است برای انجام ماموریت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از نیروهای جوان، انقلابی و تحول خواه استفاده کند.

انتهای پیام/ص


٠٧:٢٢ - يکشنبه ١٤ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٧١٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٩١خروج