منو اصلی
اخبار > بازتاب ترور دانشمند هسته‌ای ایران شهید محسن فخری زاده در رسانه‌های یونان


  چاپ        ارسال به دوست

بازتاب ترور دانشمند هسته‌ای ایران شهید محسن فخری زاده در رسانه‌های یونان

رسانه های کشوریونان از زوایای مختلف ترور شهید محسن فخری زاده را در روزنامه های خود منتشرکردند و به بررسی ابعاد مختلف این جنایت تروریستی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی،به نقل ازرایزنی فرهنگی کشورمان در یونان ، روزنامه هلاس جورنال در تیر خودبه «پیام به سازمان ملل متحد: ایران اسرائیل را محکوم می کند به اینکه در کشته شدن دانشمند هسته ای نقش داشته است.»وروزنامه فوری جن افیرس در تیتر خود به «به قتل رسیدن سردار سلیمانی و فخری زاده و دوراهی بایدن»و درنهایت روزنامه رد لاین به موضوع« قتل دانشمند هسته ای ایران فخری زاده»اشاره می کنند.

همچنین دیگر رسانه های این کشور به موضوع « به قتل رسیدن دانشمند هسته ای ایران، رئیس سابق سازمان سیا می گوید: حرکتی غیر قانونی و خطرناک»درسر تیتر خود اشاره می کنند.

درپایان نیز رسانه های یونانی به مصاحبه سفیر ایران در یونان با موضوع : «حق پاسخ به جنایات اسرائیل را برای خود محفوظ می داریم.»اشاره می کنند.

انتشار مصاحبه کامل سفیر جمهوری اسلامی ایران در یونان با رسانه اسپوت نیک یونان و محکومیت این عمل جنایتکارانه و اشاره به این که قطعا اسرائیل پشت این موضوع است ،تاکید دارد.

انتهای پیام/م

 


١٠:٠٢ - 1399/09/13    /    شماره : ٧٦٠٩٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج